Bieżąca działalność

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sukces grajewskiej pary tanecznej

Przejdź do - Sukces grajewskiej pary tanecznej

W dniu 17 grudnia 2017 r. w Łomiankach, podczas Gwiazdkowego Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego grajewska para taneczna w składzie Maja Sztachelska i Patryk Zawistowski stanęła na najwyższym miejscu podium, zajmując I miejsce spośród 15 par biorących udział w konkursie.

Czytaj więcej o: Sukces grajewskiej pary tanecznej

Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

Przejdź do - Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

Z dumą informujemy, że w dniu 3 grudnia 2017r. podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego FAST-STEP MOTION 2017 w Warszawie, trzy pary taneczne reprezentujące Grajewskie Centrum Kultury stanęły na podium.

Czytaj więcej o: Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

I miejsce grajewskich tancerzy w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego WOLF w Warszawie

Przejdź do - I miejsce grajewskich tancerzy w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego WOLF w Warszawie

Dnia 18 listopada 2017r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WOLF, na którym para taneczna prowadzona przez instruktorów p. Karolinę Poniatowicz i p. Dariusza Jabłońskiego wywalczyła I miejsce w kategorii 10-11 H.

Czytaj więcej o: I miejsce grajewskich tancerzy w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego WOLF w Warszawie

Nabór na zajęcia tańca towarzyskiego - grupa 5-6 lat

Przejdź do - Nabór na zajęcia tańca towarzyskiego - grupa 5-6 lat

W odpowiedzi na duże zainteresowanie Rodziców, Grajewskie Centrum Kultury uprzejmie informuje, że ogłasza nabór na zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci w wieku 5-6 lat.

Czytaj więcej o: Nabór na zajęcia tańca towarzyskiego - grupa 5-6 lat

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Przejdź do - Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Grajewskie Centrum Kultury organizuje Kurs Tańca Towarzyskiego dla Dorosłych. Już 5 października na terenie sali widowiskowej GCK, w godz. od 20.00 do 21.00 prowadzone będą pierwsze zajęcia.

Czytaj więcej o: Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT - Opole Lubelskie 2017

Przejdź do - Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT - Opole Lubelskie 2017

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych 2017 w Opolu Lubelskim okazały się wielkim sukcesem tancerzy Grajewskiego Centrum Kultury, którzy zawładnęli parkietem prezentując talent i ogromną pasję do tańca. Jury doceniło perfekcyjną synchronizację ruchów i idealne wyczucie rytmu.

 

Czytaj więcej o: Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT - Opole Lubelskie 2017

Sukcesy tancerzy Grajewskiego Centrum Kultury na koniec sezonu tanecznego 2016/2017

Przejdź do - Sukcesy tancerzy Grajewskiego Centrum Kultury na koniec sezonu tanecznego 2016/2017

17 czerwca 2017 w Choroszczy koło Białegostoku odbył się "XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy", na którym wystąpiła liczna reprezentacja GCK Grajewo. 20 solistek oraz 13 par tanecznych z samego rana wyruszyła samochodami oraz autokarem spod GCK w drogę do Choroszczy aby przez cały dzień rywalizować o najwyższe lokaty, mierząc się z tancerzami m.in. z Białegostoku, Warszawy, Sokółki, Choroszczy czy Moniek. Młodzi tancerze z Grajewskiego Centrum Kultury przywieźli ze sobą do Grajewa 16 złotych oraz 30 srebrnych medali. 

Czytaj więcej o: Sukcesy tancerzy Grajewskiego Centrum Kultury na koniec sezonu tanecznego 2016/2017

Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski formacji tanecznych GCK

Przejdź do - Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski formacji tanecznych GCK

W minioną sobotę 1.04.2017r. w Parzniewie koło Pruszkowa odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Artystycznego - World Artistic Dance Federation. Grajewskie Centrum Kultury reprezentowały dwie grupy tańca towarzyskiego, formacja par GCK Piruet Grajewo zdobyła srebrny medal oraz tytuł pierwszego vice Mistrza Polski WADF w kategorii formacji do lat 11, natomiast grupa GCK Girls wytańczyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski WADF w kategorii mini formacje solistek do lat 11.

Czytaj więcej o: Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski formacji tanecznych GCK

Tancerze GCK na podium Mistrzostw Polski

Przejdź do - Tancerze GCK na podium Mistrzostw Polski

W dniu 10 września formacja taneczna "Piruet" reprezentująca GCK wzięła udział w XXXIII Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych Mini Formacji i Debiutów, które odbyły się w Białymstoku. Formacja zaprezentowała choreografię pt: "Król Lew", którą przygotowali z nią instruktorzy tańca towarzyskiego: Justyna Cichosz, Karolina Poniatowicz i Dariusz Jabłoński. Debiutancki udział grajewskich tancerzy w Mistrzostwach Polski zakończył się sukcesem i wywalczeniem II miejsca w kategorii debiuty do lat 12. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej Tańca Towarzyskiego "III Taneczny Krok"

Przejdź do - Turniej Tańca Towarzyskiego "III Taneczny Krok"

Podczas ostatnich zajęć w bieżacym roku szkolnym (czwartek 23 czerwca) w Grajewskim Centrum Kultury odbył się wewnętrzny Turniej Tańca Towarzyskiego „III Taneczny Krok”. Udział w turnieju wzięły wszystkie grupy tańca towarzyskiego, działające w GCK i pracujące na co dzień pod kierunkiem Karoliny Poniatowicz i Dariusza Jabłońskiego - instruktorów ze studia tańca „Kadryl” z Białegostoku. Dyrektor GCK podziękował też instruktorom za ich pracę.

Taneczny Dzień Mamy w GCK

Przejdź do - Taneczny Dzień Mamy w GCK

Dnia 30 maja 2016r. w Grajewski Centrum Kultury odbyły się występy dziecięcych grup tańca towarzyskiego z okazji Dnia Mamy. Zaprezentowane zostały choreografie przygotowane specjalnie na tą okoliczność.

Czytaj więcej o: Taneczny Dzień Mamy w GCK

IV Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Dyrektora SP 43 w Białymstoku"

Przejdź do - IV Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Dyrektora SP 43 w Białymstoku"

17.04.2016 r. W Szkole Podstawowej Nr 43 w Białymstoku odbył się IV Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Dyrektora SP 43 w Białymstoku". Na turnieju w Białymstoku stawiła się grupa 25 tancerzy, reprezentujących Grajewskie Centrum Kultury.

Czytaj więcej o: IV Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Dyrektora SP 43 w Białymstoku"

Slash w Białymstoku

Przejdź do - Slash w Białymstoku

15.04.2016 r. Zespół Slash z Grajewskiego Centrum Kultury występował podczas Półfinałowego Turnieju 3 Ligi Mężczyzn Koszykówki.

Czytaj więcej o: Slash w Białymstoku

Turniej Tańca Towarzyskiego „II Taneczny Krok”

Przejdź do - Turniej Tańca Towarzyskiego „II Taneczny Krok”

W minioną niedzielę - 20. marca br., w Grajewskim Centrum Kultury odbył się wewnętrzny Turniej Tańca Towarzyskiego „II Taneczny Krok”. Udział w turnieju wzięły wszystkie grupy tańca towarzyskiego, działające w GCK i pracujące na co dzień pod kierunkiem Karoliny Poniatowicz i Dariusza Jabłońskiego - instruktorów ze studia tańca „Kadryl” z Białegostoku. Na parkiecie młodzi tancerze zaprezentowali takie tańce, jak: walc angielski, walc wiedeński, rock&roll, cha cha, polka, jive i samba.

Czytaj więcej o: Turniej Tańca Towarzyskiego „II Taneczny Krok”

Turniej Tańca Towarzyskiego dla par rekreacyjnych - Mońki 2016

Przejdź do - Turniej Tańca Towarzyskiego dla par rekreacyjnych - Mońki 2016

6 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Mońkach odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego dla par rekreacyjnych. Organizatorem turnieju była Izabela Słomka-Łabanowska ze Studia taneczno-artystycznego „Prestige”.

Czytaj więcej o: Turniej Tańca Towarzyskiego dla par rekreacyjnych - Mońki 2016