Bieżąca działalność

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Sukces tancerzy GCK

Przejdź do - Sukces tancerzy GCK

W dniach 17 - 18 listopada 2017r. odbyły się dwa turnieje taneczne:  „43 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego w Wasilkowie” organizowany przez firmę JARD , oraz „ Ostrowski Styl”  zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. 

Czytaj więcej o: Sukces tancerzy GCK

Rozpoczęcie zajęć grup tanecznych

Przejdź do - Rozpoczęcie zajęć grup tanecznych

Pod okiem Instruktora Marcina Wasilewskiego rozpoczęły się zajęcia z tańca współczesnego. Pierwsze próby za nami. Zobaczcie sami.

Inauguracja zajęć tanecznych TEQUILA, BANANA MAFIA, FIKUSIE

Inauguracja zajęć tanecznych TEQUILA, BANANA MAFIA, FIKUSIE w sezonie 2017/2018 wraz ze spotkaniem organizacyjnym odbędzie się 5 września b.r. w następujących godzinach:

- BANANA MAFIA - godz. 15.30 - sala klubowa

- FIKUSIE - godz.17.00 - sala klubowa

- TEQUILA - godz.19.00 - sala klubowa

Trwają zapisy do grup tanecznych.

Informujemy nadto, o otwartym naborze na zajęcia z tańca nowoczesnego : HIP-HOP, Locking, Break Dance. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem serdecznie zapraszamy.

Kolejne taneczne sukcesy Banana Mafii i Fikusiów na Festiwalu Tańca w Szepietowie !

Przejdź do - Kolejne taneczne sukcesy Banana Mafii i Fikusiów na Festiwalu Tańca w Szepietowie !

Dnia 26 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się Festiwal Tańca Nowoczesnego pod nazwą „IV Dance Festival 4 School” Organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie oraz Szkołę Tańca „ Dance Project” pod Patronatem Burmistrza miasta Szepietowo.

Czytaj więcej o: Kolejne taneczne sukcesy Banana Mafii i Fikusiów na Festiwalu Tańca w Szepietowie !

Sukces grupy tanecznej "Banana Mafia"

Przejdź do - Sukces grupy tanecznej "Banana Mafia"

Dnia 11 i 12 lutego w Białymstoku odbyły się jedne z największych zawodów tanecznych województwa podlaskiego Karnawał Dance Fest 2017, w których wzięło udział 60 zespołów z całej Polski. Grajewskie Centrum Kultury reprezentowała grupa taneczna "Banana Mafia", która prezentując choreografię Hip Hop z sukcesem przeszła eliminacje i startując w kategorii debiuty dostała się do grupy 32 zespołów, które miały przyjemność wystąpić drugiego dnia na koncercie galowym sali koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej. Ponadto z jeszcze większą radością informujemy, że zespół z GCK rywalizując zarówno z zespołami tańca scenicznego jak i formacjami street dance w wyżej wymienionej kategorii zdobył II miejsce!

Czytaj więcej o: Sukces grupy tanecznej "Banana Mafia"

Banana Mafi i Tequila w Kętrzynie

Przejdź do - Banana Mafi i Tequila w Kętrzynie

Dnia 10 grudnia łącznie 8 osób z grup Banana Mafia i Tequila wzięło udział w Świątecznym Turnieju Tanecznym: "Hip Hop Christmas Party - VI edycja", który się odbył w Kętrzyńskim Zamku.

Czytaj więcej o: Banana Mafi i Tequila w Kętrzynie

Warsztaty taneczne w GCK

Przejdź do - Warsztaty taneczne w GCK

W niedzielę 30 października na sali kinowej Grajewskiego Centrum Kultury odbyły się 3 godzinne warsztaty Bboyingu - stylu tanecznego, zrodzonego przez kulturę Hip Hop, który znany jest bardziej pod nazwą Break dance. W warsztatach wzięli udział członkowie grup z Grajewskiego Centrum Kultury, m. in Tequila oraz Banana Mafia, a także pasjonaci tego stylu z okolicznych miejscowości.

Czytaj więcej o: Warsztaty taneczne w GCK

Sukcesy na „III Dance Festival 4 School”

Przejdź do - Sukcesy na „III Dance Festival 4 School”

W niedzielę 13 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się trzeci festiwal tańca „III DANCE FESTIVAL 4 SCHOOL”. W turnieju formacji oraz bitwach tanecznych wziął udział również zespół „I Vice Versa” z GCK, na co dzień pracujący pod kierunkiem instruktora Marcina Wasilewskiego. Zmagania zawodników oceniała komisja sędziowska w składzie: Ziemowit Bogusławski, Błażej „Bzyga” Górski oraz Paulina „Polly” Wróblewska.

Czytaj więcej o: Sukcesy na „III Dance Festival 4 School”