Bieżące informacje

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

"SMS skutecznym kanałem informacji - nowa propozycja GCK"

      Spersonalizowane wiadomości SMS są skuteczną formą informacji nt. zbliżających się najważniejszych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem wiadomości za pomocą komunikatora SMS prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety zgłoszeniowej pod adresem:
Zapraszamy do korzystania z platformy.

Wesołych Świąt!

Przejdź do - Wesołych Świąt!

Dyrektor oraz Pracownicy Grajewskiego Centrum Kultury życzą wszystkim mieszkańcom Grajewa - Wesołych Świąt!

"Impresje" Marty Zochniak

Przejdź do - "Impresje" Marty Zochniak

W dniu 16 grudnia 2017 r. w sali klubowej Grajewskiego Centrum Kultury otwarto wystawę prac fotograficznych "Impresje" pani Marty Zochniak.

Czytaj więcej o: "Impresje" Marty Zochniak

Podsumowanie Roku Sportowego - zgłoś swojego kandydata

Przejdź do - Podsumowanie Roku Sportowego - zgłoś swojego kandydata

Burmistrz Miasta Grajewo w związku z organizacją Podsumowania Roku Sportowego 2017 zwraca się z prośbą do trenerów, opiekunów, pasjonatów sportu o zgłoszenie swoich kandydatur w kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Odkrycie Roku, Impreza Roku, Sponsor Roku. Zgłoszenia należy składać do 14 grudnia 2017r.

Czytaj więcej o: Podsumowanie Roku Sportowego - zgłoś swojego kandydata

Wyniki konkursu plastycznego "Gwiazda na choinkę"

Przejdź do - Wyniki konkursu plastycznego "Gwiazda na choinkę"

Dnia 13 grudnia 2017r. w sali klubowej Grajewskiego Centrum Kultury odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów pamiątkowych i nagród rzeczowych Laureatom konkursu plastycznego ph." Gwiazda na choinkę".

 
 
Czytaj więcej o: Wyniki konkursu plastycznego "Gwiazda na choinkę"

Świąteczny upominek

Przejdź do - Świąteczny upominek

Najstarszy uczestnik wydarzeń kulturalnych naszego miasta, pan Tadeusz Niedźwiecki został w dniu 13 grudnia 2017r. zaskoczony wizytą Dyrektora Grajewskiego Centrum Kultury pana Tomasza Dudzińskiego, który w porozumieniu z artystą Nikolą Palladinim podarował panu Tadeuszowi, w ramach upominku świątecznego bilety na kolejny spektakl muzyczny "d:Amore".

Czytaj więcej o: Świąteczny upominek

Akademia Niepodległości - spotkanie 1

Przejdź do - Akademia Niepodległości - spotkanie 1

11 grudnia 2017 r. o godz. 17:00 w całym kraju odbyła się inauguracja "Akademii Niepodległości" - nowego projektu Instytutu Pamięci Narodowej. Na mapie miast, w których miało to miejsce znalazło się również Grajewo, gdyż projekt ten na terenie Województwa Podlaskiego będzie realizowany w Grajewskiej Izbie Historycznej Oddziale Grajewskiego Centrum Kultury. 

Czytaj więcej o: Akademia Niepodległości - spotkanie 1

"Grajewskie spotkania z historią"

Przejdź do - "Grajewskie spotkania z historią"

9 grudnia 2017 r. w Grajewskiej Izbie Historycznej odbyła się kolejna edycja „Grajewskich spotkań z historią”. Pierwszym ich punktem było otwarcie wystawy zatytułowanej „Para buch! Koła w ruch! – czyli o kolei w Grajewie i nie tylko”.

Czytaj więcej o: "Grajewskie spotkania z historią"

Joanna Cortes z repertuarem Marleny Dietrich

Przejdź do - Joanna Cortes z repertuarem Marleny Dietrich

W dniu 9 grudnia 2017r. na deskach sceny klubu"Hades" w Grajewie wystąpiła pani Joanna Cortes, solistka Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie z programem "Lili Marleen" składającym się z repertuaru Marleny Dietrich.

Czytaj więcej o: Joanna Cortes z repertuarem Marleny Dietrich

Spotkanie z położną połączone z projekcją filmu"Poród w ekstazie"

Przejdź do - Spotkanie z położną połączone z projekcją filmu"Poród w ekstazie"

Dnia 7 grudnia 2017r. w Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie odbyło się edukacyjne spotkanie z położną, połączone z projekcją filmu pt."Poród w ekstazie".

Czytaj więcej o: Spotkanie z położną połączone z projekcją filmu"Poród w ekstazie"

Mikołajkowe kino GCK

Przejdź do - Mikołajkowe kino GCK

6 grudnia 2017r. w dzień Mikołajkowy kino Grajewskiego Centrum Kultury wyświetliło film dla dzieci pt."Potworna Rodzinka".

Czytaj więcej o: Mikołajkowe kino GCK

Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

Przejdź do - Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

Z dumą informujemy, że w dniu 3 grudnia 2017r. podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego FAST-STEP MOTION 2017 w Warszawie, trzy pary taneczne reprezentujące Grajewskie Centrum Kultury stanęły na podium.

Czytaj więcej o: Kolejne sukcesy par tanecznych GCK

Wieczór poetycko - muzyczny

Przejdź do - Wieczór poetycko - muzyczny

2 grudnia 2017 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbył się niezwykle klimatyczny i nastrojowy Wieczór Poetycko – Muzyczny, podczas którego zaprezentowali się laureaci XXVI Miejskiego Konkursu Recytatorskiego o '' Nagrodę Burmistrza Miasta '', zorganizowanego pod patronatem Burmistrza Grajewa.

Czytaj więcej o: Wieczór poetycko - muzyczny

Nagrody dla najlepszych recytatorów w XXVI Miejskim Konkursie Recytatorskim o '' Nagrodę Burmistrza Miasta ''

Przejdź do - Nagrody dla najlepszych recytatorów w XXVI Miejskim Konkursie Recytatorskim o '' Nagrodę Burmistrza Miasta ''

27 listopada 2017 roku w Grajewskim Centrum Kultury odbył się XXVI Miejski Konkurs Recytatorski o '' Nagrodę Burmistrza Miasta '', zorganizowany pod patronatem Burmistrza Grajewa, nad którego sprawnym przebiegiem czuwała p. Joanna Chorosińska.

Czytaj więcej o: Nagrody dla najlepszych recytatorów w XXVI Miejskim Konkursie Recytatorskim o '' Nagrodę Burmistrza Miasta ''

XXIX Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa 2017

Przejdź do - XXIX Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa 2017

W dniach 25 i 26 listopada 2017r. w sali widowiskowej Grajewskiego Centrum Kultury w Grajewie odbyły się XXIX Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa 2017 w kategoriach Teatr-Muzyka-Taniec.

Czytaj więcej o: XXIX Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta Grajewa 2017