Instruktorzy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Joanna Chorosińska

Przejdź do - Joanna Chorosińska

jest doświadczonym instruktorem teatralnym i pedagogiem; z wykształcenia mgr filologii polskiej. Od 2006 roku prowadzi dziecięce i młodzieżowe zespoły teatralne,  z  którymi zrealizowała wiele spektakli, cieszących się uznaniem nie tylko wśród lokalnych miłośników teatru, ale również uhonorowanych wyróżnieniami i nagrodami na Konfrontacjach Teatralnych w Łomży oraz Podlaskim Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Białymstoku.

Zespół teatralny '' Echo '' uczestniczył  w Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych '' WTOOPA '' - Kraków 2017.

W chwili obecnej pod jej kierunkiem działają młodzieżowe zespoły teatralne:'' Cień '', '' Rebellion '', '' Echo '' oraz grupa teatralna dla dorosłych '' Teatr po godzinach ''. Od lat organizuje konkursy recytatorskie oraz Prezentacje Dorobku Kulturalnego Miasta w dziedzinie: teatr.

Jadwiga Popko

Przejdź do - Jadwiga Popko

jest wieloletnim instruktorem zajęć plastyczno - ceramicznych, pasjonat malarstwa i rzeźby, z wykształcenia plastyk. Od 2008 roku organizuje wystawy artystyczne, warsztaty, konkursy plastyczne dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym. Wykonawca kreatywnych scenografii scenicznych.

W chwili obecnej pod jej kierunkiem działają cztery grupy plastyczne „Akwarelki",  „Światłocień”, „Grafit" i "Grupa dla dorosłych". Jednym z ostatnich osiągnięć grupy plastycznej „Grafit” było zdobycie wysokich miejsc i wyróżnień w konkursie plastycznym pt. ”Portret artysty” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

Byli uczestnicy zajęć plastycznych są aktualnie uczniami Central Saint Martins w Londynie na wydziale Projektowanie wnętrz,  studentami Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Architektura Krajobrazu i Gospodarka Przestrzenna czy Politechniki Białostockiej Wydział Architektury, uczniami Liceum Plastycznego im.Artura Grottgera w Supraślu, Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży.

Ryszard Jasionowski

Przejdź do - Ryszard Jasionowski

Kapelmistrz Grajewskiej Orkiestry Dętej od niemal 25 lat. Jest absolwentem klasy fletu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Dyplomowany nauczyciel szkół muzycznych w regionie - czynny muzyk instrumentalista. Jego działalność artystyczna i pedagogiczna znalazła odbicie w nagrodach i wyróżnieniach jakie posiada: Złoty Znak Związku OSP, Brązowy i Srebrny Krzyż Zasługi, Zasłużony Działacz Kultury. Orkiestra pod jego kierownictwem uczestniczy z sukcesami w konkursach, przeglądach regionalnych i ogólnopolskich. Koncertuje również w kraju i za granicą reprezentując miasto Grajewo.

Wojciech Chylewski

Przejdź do - Wojciech Chylewski

od ponad roku związany z Grajewskim Centrum Kultury. Jest doświadczonym instruktorem i choreografem Zespołu Pieśni i Tańca "Grajewianie". Był wieloletnim tancerzem Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego"Warszawianka", pracował w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze". Prowadzi Centrum Rozwoju Artystycznego na Pomorzu.

Marcin Wasilewski

Przejdź do - Marcin Wasilewski

Instruktor/choreograf tańca oraz form taneczno-akrobatycznych. Dwukrotny mistrz Polski w choreografii Martial Art's Tricks oraz Voovinam viet vo dao- konkurencja Don Chan .Organizator warsztatów tanecznych oraz akrobatycznych z zewnętrznymi trenerami z prestiżowych i najlepszych ekip w danym środowisku artystycznym. Związany z formacjami Fikusie, Tequila, Step by Step oraz Break Fiks trenujących przy Grajewskim Centrum Kultury.

Karolina Poniatowicz

Przejdź do - Karolina Poniatowicz

jest doświadczonym instruktorem tańca towarzyskiego, choreografem, tancerzem KTT "Kadryl" Białystok, wielokrotnie nagradzanym w turniejach tańca w kraju i za granicą. Jednym z ostatnich osiągnięć grajewskich grup tanecznych było zdobycie złotego i srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych w Opolu Lubelskim.

Dariusz Jabłoński

Przejdź do - Dariusz Jabłoński

jest doświadczonym instruktorem tańca towarzyskiego, choreografem, tancerzem KTT "Kadryl" Białystok, wielokrotnie nagradzanym w turniejach tańca w kraju i za granicą. Jednym z ostatnich osiągnięć grajewskich grup tanecznych było zdobycie złotego i srebrnego medalu w Mistrzostwach Polski PTT Formacji Tanecznych w Opolu Lubelskim.