Jadwiga Popko

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 września 2017

jest wieloletnim instruktorem zajęć plastyczno - ceramicznych, pasjonat malarstwa i rzeźby, z wykształcenia plastyk. Od 2008 roku organizuje wystawy artystyczne, warsztaty, konkursy plastyczne dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym. Wykonawca kreatywnych scenografii scenicznych.

W chwili obecnej pod jej kierunkiem działają cztery grupy plastyczne „Akwarelki",  „Światłocień”, „Grafit" i "Grupa dla dorosłych". Jednym z ostatnich osiągnięć grupy plastycznej „Grafit” było zdobycie wysokich miejsc i wyróżnień w konkursie plastycznym pt. ”Portret artysty” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

Byli uczestnicy zajęć plastycznych są aktualnie uczniami Central Saint Martins w Londynie na wydziale Projektowanie wnętrz,  studentami Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Architektura Krajobrazu i Gospodarka Przestrzenna czy Politechniki Białostockiej Wydział Architektury, uczniami Liceum Plastycznego im.Artura Grottgera w Supraślu, Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Jadwiga Popko

    Jadwiga Popko